Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İster inan İster İnanma

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1İster inan İster İnanma Empty İster inan İster İnanma Cuma Ara. 23, 2011 10:26 pm

Grejuva

Grejuva
Admin

bundan bir yıl önce arkadaşlarla evde oturuyorduk benim oyuncaklarımla oynuyorduk birden telefon çaldı ben açtım korkunç bir ses benim ve arkadaşlarımın 10 dk sonra öleceğini söylüyordu telefonu hemen kapattım 10 dk sonra kapı çaldı arkadaşlarımla ben kapıya doğru yöneldik ve tam o sırada elektrikler gitti çok korkuyorduk kapıyı zar zor açtık her tarafa baktık kimse yoktu evimiz bir villa idi dışarıda kimse yoktu kapıyı kapattık oyuna tam yeniden başladığımızda aradan 5dk geçmedi bile yeniden kapı çaldı hemen açtık yine kimse yoktu arkamı döndüğümde arkadaşlarımdan birinin adı Buse birinin adı Toprak idi Buse yerde kanlar içinde yatıyordu.Biz Rüveyda ile hemen o evden kaçtık Toprak benim ikizim oluyor biz Toprak ile hemen anne ve babamızı aradık anne ve babamız eve geldiğinde kötü şeyler olduğunu anladılar ertesi gün o evden başka bir eve taşındık o evi hemen sattık bir daha o eve hiç uğramadık.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]