Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Namık Kemal - Adalar (+18)

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Namık Kemal - Adalar (+18) Empty Namık Kemal - Adalar (+18) C.tesi Ara. 10, 2011 10:01 am

Grejuva

Grejuva
Admin

Nam-ı kemal bir aralar ün yapmış. Kimse kendisi ile laf yarışına giremiyormuş. Bunu yunanlı bir kadın duymuş ve ben onu mort ederim demiş. Neyse bu kadın Türkiye'ye gelmiş Nam-ı Kemal'le görüşmüş. Nam-ı Kemal'e demiş ki seninle laf yarışına girmeden önce seninle sex yapmak istiyorum demiş. Nam-ı Kemal de kabul etmiş. Başlamışlar işe kadın sormuş Yunanistan mı büyük Türkiye mi. Nam-ı Kemal Türkiye demiş. Kadın birdaha sormuş Nam-ı Kemal yine Türkiye demiş. Kadın hayır yunanistan daha büyük bak Türkiye'yi içine aldı demiş. Nam-ı Kemal söyleyecek bir şey bulamazken ***şaklarını görür ve derki bak adalar dışarıda kaldı. Very Happy

2Namık Kemal - Adalar (+18) Empty Geri: Namık Kemal - Adalar (+18) Perş. Ara. 22, 2011 1:28 pm

seatight

seatight
Yeni Üye

ohaaaa gülmekten yıkıldım , bu adamı çok seviyorum ya Very Happy

3Namık Kemal - Adalar (+18) Empty Geri: Namık Kemal - Adalar (+18) Perş. Ara. 22, 2011 7:00 pm

lordkk11

lordkk11
Yeni Üye

ahahaha Very Happy

4Namık Kemal - Adalar (+18) Empty Geri: Namık Kemal - Adalar (+18) Ptsi Ocak 09, 2012 12:09 pm

Grejuva

Grejuva
Admin

bu paylaşımları sizlerden de bekliyoruz, ona göre Smile

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]